کرایه تجهیزات و لوازم پزشکی دست دوم و نو + آران مد

محتوای زیرگروه خدمات پزشکی

در حال حاضر خدمات پزشکی آران مد جهت فراهم کردن تجهیزات پزشکی مراقبت در منزل باکیفیت عالی در قیمت مناسب در برنامه های سایت می باشد.

شما میتوانید از طریق سایت آران مد نسبت به رزرو و اجاره انواع مختلف دستگاه های خدمات پزشکی در منزل اقدام کنید.

بهترین تخت بیمارستانی

استفاده از تخت بیمارستانی در منازل در بهبود سلامتی بیماران خاصه بیمارانی که در معرض ابتلا به زخم بستر هستند، بسیار کاربردی و تاثیرگذار است. تختهای بیمارستانی در انواع مختلف تک شکن،دوشکن و سه شکن با قابلیت تنظیم ارتفاع و شست و شو و ضدعفونی کردن در سایت آران مد موجود می باشد.

ساکشن چیست

ساکشن روشی است جهت تمیز کردن ترشحات با استفاده از فشار منفی و یک سایز مناسب از کاتتر ساکشن است. با انجام ساکشن دهانی حفظ رطوبت و سلامت دهان بیمار با داشتن خون و ترشحات در یک موقیعت اورژانسی است.ساکشن هایی با قیمت های مناسب در فروشگاه اینترنتی آران مد عرضه شده است و قابل مقایسه و خرید می باشد.

انواع فشارسنج

دستگاه فشارسنج خون در مدل های دیجیتالی و عقربه ای با دقت بالا به کنترل بیماری فشاری خون کمک می کنند در مواقعی که پزشک در دسترس نمی باشد.دستگاه فشار خون اندازه گیری فشار خون خون از بروز خطرات سکته احتمالی قلبی و مغزی جلوگیری می کند. دستگاه فشار خون دیجیتالی در حالت های مختلف در سایت آران مد موجود می باشد.

قیمت ویلچر

انواع ویلچرهای ارتوپدی، ویلچرساده، ویلچر مخصوص حمام، ویلچلر برقی و... در فروشگاه aranmed جهت رفاه حال هموطنان عزیز با ارسال سریع عرضه شده است .

مشاهده بیشتر بستن
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین