نوار تست خون + قیمت فشارسنج پزشکی + مصرفی عمومی

چسب اتوکلاو
چسب اتوکلاو

35,000 تومان

رابط ساکشن
رابط ساکشن

35,000 تومان

سوند نلاتن
سوند نلاتن

9,500 تومان

ابسلانگ  20 عددی
ابسلانگ 20 عددی

7,000 تومان

پیش
پیش

250 تومان

ژل لوبریکانت
ژل لوبریکانت

20,000 تومان

باند کشی 10 سانت
باند کشی 10 سانت

12,000 تومان

باند کشی 15 سانت
باند کشی 15 سانت

17,000 تومان

گاز استریل
گاز استریل

1,600 تومان

خرید لوازم مصرفی عمومی پزشکی

لوازم مصرف عمومی پزشکی شامل بسیاری از لوازمی میشود که در زندگی روزمره به منظور رعایت بهداشت و پیشگیری از بیماری ها از آن استفاده میشود. لوازمی همچون انواع دستکش لاتکس، نوار تست قند، گاز غیر استریل 400 گرمی، جوراب دیابت انگشتی و چسب کتوکلین ضد گرفتگی ماهیچه از جمله این کالای مصرفی پزشکی هستند که در دسته بندی مصرف عمومی سایت تجهیزات پزشکی آران مد برایتان فراهم شده اند. لوازمی همچون گان جراح و بیمارو اکستنشن تیوپ آلمانی از جمله لوازم پزشکی عمومی پرفروش و محبوب ما نیز هستند.

خرید لوازم مصرفی پزشکی

در دسته خرید مصرف عمومی در سایت aranmedانواع تجهیزات پزشکی و تنفسی برای مصرف عمومی را فراهم آورده ایم که شما بتوانید به راحتی به خرید انواع این محصولات پزشکی و بهداشتی بپردازید. انواع قرص نصف کن، پن انسولین، تشک ریوانت 5 سانت معمولی، ترمومتر و میز غذای بیماراز جمله این کالاهای مصرف عمومی پزکشی موجود در فروشگاه آران مد هستند.

قیمت لوازم پزشکی بهداشتی

در سایت آران مد ما با ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و برند، از شرکت های ایرانی و خارجی تلاش خود را بر این داریم که علاوه بر حفظ تنوع و محصولات متنوع به قیمت هایی مناسب و ارزان برسیم و خرید را برای خریدار و مشتری آسان نماییم. شما میتوانید با دیدن انواع تجهیزات پزشکی و مصرف عمومی موجود در فروشگاه آنلاین آران مد به بررسی هریک و انتخاب کالایی مناسب خود و خرید لوازم پزشکی، درمانی و بهداشتی با کیفیت بپردازید.

مشاهده بیشتر بستن
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین