قیمت تجهیزات آزمایشگاهی | آران مد

خرید انواع لوازم آزمایشگاهی

فروشگاه اینترنتی آران مدنمایندگی لوازم و تجهیزات آزمایشگاهی برندهای مختلف با اتکا به کارشناسان مجرب و با تحصیلات عالیه تمام لوازم آزمایشگاهی بیمارستان و مصرف خانگی در ضمینه های مختلف را عرضه می نماید.

تمامی لوازم آزمایشگاهی ارائه شده درhttps://aranmed.com ساخت برترین کارخانه های ایرانی و خارجی می باشند که از بهترین برندهای تولید کننده دستگاههای ازمایشگاهی و لوازم آزمایشگاهی با جدید ترین تکنولوژی و فن آوری استفاده کرده اند.

برای خرید انواع تجهیزات آزمایشگاهی، می توانید از طریق همین صفحه سایت آران مد و فضای مجازی اقدام فرمایید.

انواع تجهیزات آزمایشگاهی

مهم ترین تجهیزات آزمایشگاهی که در سایت آران مد عرضه می شود:

.

کاغذ ph

کاغذ PH که با نام های کاغذ لیتموس و کاغذ تورنسل هم شناخته می شود به منظور سنجش میزان اسیدی و بازی محلول ها و مایعات در آزمایشگاه ها بکار می رود. کاغذ PH دارای مواد معرف یا شناساگر است که در واکنش اسید یا باز تغییر رنگ می دهد.

دماسنج یخچالی

دماسنج یخچالی عقربه ای یکی از تجهیزات کاربردی و مفید است که جهت استفاده درون یخچال منازل، سوپر مارکت ها و حتی یخچال و فریزرهای صنعتی مناسب است.

بطری شیشه ای

بطری شیشه ای گرد بوستون یک پایه محصول استاندارد با استاندارد استاندارد GPI است.

محلول دکونکس

محلول دکونکس خاصیت پاک کنندگی قوی، خاصیت ضد خورندگی ابزار و وسایل و ویروس های مختلف و انواع عفونتهای میکروبی، قارچی و باکتریایی را دارد . از محلول دکونکس برای ضد عفونی کردن ابزار و وسایل جراحی، انواع آندوسکوپی، ضدعفونی کردن مواد پلاستیکی و لاستیکی، ساکشن، وسایل بیهوشی، لوله های بنت و کلیه وسایل آلوده شده به اقسام ویروز ها و باکتری ها و غیره … استفاده می شود.

مشاهده بیشتر بستن
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین