انواع دستگاه تنفسی ونتیلاتور + دستگاه اکسیژن ساز

بخور سرد اکسیر
بخور سرد اکسیر

900,000 تومان

اکسیژن ساز پرتابل سبک لانگفیان ناموجود
دستگاه اکسیژن ساز 5لیتر  فیلیپس ناموجود
پوار فشار سنج درجه یک ناموجود
تصفیه هوای آلما پرایم مدل AP121 ناموجود
اجاره دستگاه بای پپ و سی پپ ناموجود
تصفیه هوای آلماپرایم مدل AP361 ناموجود
بای پپ حجمی  مدل 30 BMC_ST ناموجود
بخور گرم انی ساز ناموجود
بخور گرم انی ساز

320,000 تومان

اکسیژن ساز 10 لیتری سوشیا آکبند ناموجود
تصفیه هوای آلماپرایم مدل421 ناموجود
تصفیه هوای آلماپرایم مدل331 ناموجود
بای پپ BMC  مدلST30 ناموجود
بای پپ BMC مدلST30

28,800,000 تومان

اکسیژن ساز پرتابل اینوژن ناموجود

قیمت دستگاه تنفسی

خرید دستگاه های تنفسی

شاید زمانی برای خرید دستگاه کمک تنفسی به فروشگاه ها میرفتیم و به بررسی کالا مورد نیاز خود می پرداختیم اما امروزه به راحتی میتوانید همچون بسیاری دیگر به مشاهده، بررسی و خرید کالای مورد نیاز خود بپردازید. برای خرید دستگاه اکسیژن ساز از فروشگاه آنلاین آران مد میتوانید در قسمت تجهیزات تنفسی لیستی از دستگاه های کمک تنفسی را ببیند، بررسی کنید، و از بین آنها کالا مورد نیاز خود را انتخاب و خرید نمایید.

درصورت داشتن هرگونه سوال و مشاوره رایگان همکاران پشتیبانی سایت آران مد به صورت 24ساعته آماده پاسخگویی و راهنمایی می باشند. امکان تماس تلفنی یا ارسال پیام واتساپی به شماره 09101273638 فراهم می باشد.

تنوع دستگاه تنفسی

دستگاه های تنفسی بسیار متنوع هستند که برای درمان هر بیماری میتواند متفاوت باشد. این دستگاه های اکسیژن ساز در حجم ها مختلف با برند های ایرانی و خارجی انسداد راه های تنفسی را برطرف می کنند. برای خرید دستگاه اکسیژن ساز با قیمت ارزان و با کیفیت نیازی نیست از راه دور بیایید می توانید از یک فروشگاه اینترنتی مانند آران، بررسی، مقایسه و خرید را انجام بدید.

انواع محصولات کمک تنفسی

جمع بندی

ما در این مقاله سعی خود را بر این کردیم که در مورد قیمت دستگاه ای تنفسی و همچنین خرید لوازم جانبی تنفسی ، انواع لوازم دستگاه اکسیژن ساز و کپسول های اکسیژن برایتان توضیحاتی را شرح دهیم. ارسال به سریع و سلامت فیزیکی و بسته بندی خوب از ویژگی های مهم Aranmed.com است.

مشاهده بیشتر بستن
پشتیبانی آنلاین
پشتیبانی آنلاین